•  

Chata na Kopanej U Polášků Dolní Bečva


Poloha:
Obec Dolní Bečva a chata v Horním Rozpitém (560 m nad mořem) se nachází na Valašsku, www.valasske-kralovstvi.cz v Moravskoslezských Beskydech www.beskydy.cz asi 7 km (10 min) východně od Valašského muzea v přírodě (Skanzenu), www.vmp.cz v Rožnově pod Radhoštěm tj. cca 17 km ( 20 min) jižně od AQUAPARKU ve Frenštátě pod Radhoštěm, nebo 16 km (20 min) jižně od SKI areálu - lyžařských sjezdovek na PUSTEVNÁCH www.skialpin.cz nebo 16 km (20 min) západně od SKI areálu Ralíška www.raliska.cz na Horní Bečvě. Hora Radhošť (1129 m nad mořem) www.pustevny.cz/radhost.htm se nachází cca 4 km severozápadně od chaty (90 min klidné chůze trochu do kopce).

 Pronájem:
Ubytování v chatě je určeno pro pohodlné ubytování 6 dospělých osob, 2 juniorů do 15 let (junior postele) a dvou dětí do 4 let (dětské postýlky). Je tedy ideálním místem pro společnou rodinnou, zimní či letní dovolenou v srdci Valašska. Chata disponuje vybavenou kuchyní s jídelní částí, 2 ložnicemi, 1 sprchou a 2 toaletami, obytnou částí s TV, rádiem , CD a DVD přehrávačem, rozkládací sedačkou, saunou na dřevo, terasou a také kůlnou na lyže a kola. Venku je hostům k dispozici zahradní nábytek ( roubené lavice a stůl) s venkovním krbem a grilem. V přímé blízkosti teče horský potůček (Hornorozpitský), který svým příjemným šumem uklidňuje pocuchané nervy a odstraňuje stress.

 Vybavení:
Chata k pronájmu půdorys 8 x 4 m disponuje vybavenou kuchyní s jídelní částí, 2 ložnicemi, 1 sprchou a 2 toaletami, (technické zázemí TUV – elektrický bojler 80l, automatická pračka, domácí vodárna), obytnou částí s TV, radiem s CD a DVD přehrávačem, saunou na dřevo, terasou a připojenou také kůlnou na lyže a kola. Venku je hostům k dispozici zahradní nábytek s venkovním krbem a grilem.

 Další informace:
Nově postavená patrová chata, nacházející se 2,5 km od centra obce Dolní Bečva (Česká pošta), leží na klidném a slunečném místě nad zurčícím potůčkem a nabízí překrásný pohled do údolí Horního Rozpitého a na okolní svahy hor. Koupelna se sprchou (1), BTV na pokoji/v objektu, (DVD ) vybavená kuchyňka /v objektu (lednice, mikrovlnná trouba, kávovar,), vnitřní krb, sauna, rovinatá cca 2000 m2 rozsáhlá zahrada pro rekreaci, venkovní roubené lavice, stůl a ohniště/gril, houpačka, pískoviště.

 Rekreace:
 Koupání:
(7 km) koupaliště Rožnov p. R. www.krytybazen.cz 17 km (AQUAPARK Frenštát p.R.), www.aquafrenstat.cz 7 km (Krytý bazén Rožnov p.R.) 17 km (Krytý bazén Frenštát p.R.). Přehrada Horní Bečva.

 Lyžování:
Nejbližší lyžařský areál Pustevny, www.skialpin.cz lyžařská škola na Pustevnách (16 km autem, 3 km severovýchodně na běžkách nebo pěšky). Celkem je tak k dispozici cca 10 lanovek a vleků v okolí a přes 20 km běžeckých tratí, v blízkém okolí hory Radhošť.

 Další možnosti v okolí: běžkování, sáňkování, pěší a cyklo-turistika. www.cyklostezkabecva.com

 Výlety:
turistické trasy vedou přímo od chaty, v okolí je přes 10 horských chat, kde je možné si oddechnout a dát si občerstvení, přes 20 km značených tras

 Stravování:
Vlastní stravování.

 Další:
Funkční celoročně. Obchod potraviny cca 1 km. Restaurace cca 1 km. Nákupy obchodní centra Rožnov p.R. : Billa, Lidl, Albert, elektro atd. cca 7 km. Možno dojet autem až k objektu v zimě v létě viz. fotografie. Není TV signál. GSM signál omezený. (je třeba lovit vlny) Nutný, standartní - "lidský" závěrečný úklid nebo jeho úhrada.
Chata na Kopanej U Polášků Dolní Bečva

Telefon: +420 737 128 775      E-mail: Info@upolasku.cz
Možnost rekreace, ubytování po celý rok.
Rezervace